За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації Професійних Митних Посередників стартує новий освітній курс «Школа експортера – рівень PRO».

«Школа експортера – рівень PRО»- комплексний освітній курс,  що складається з 5 інтенсивних онлайн тренінгів. Він спрямований на закріплення та вдосконалення навичок ведення зовнішньоекономічної діяльності підприємствами.

«Курс розробили для діючих експортерів, які прагнуть розвивати свої навички ведення зовнішньоекономічної діяльності. В результаті проходження інтенсивного курсу експортери зможуть поглибити власні знання у вирішенні проблем при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД)», – пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Комплексний освітній курс «Школа експортера – рівень PRO» розкриє наступні теми:

– укладання зовнішньоекономічних контрактів;
– правові аспекти експортних зовнішньоекономічних операцій;
– фінансові інструменти експорту;
– е-commerce: можливості онлайн-експорту;
– експорт товарів харчової галузі до ЄС.

В межах освітнього курсу передбачене обговорення юридичних, технічних, страхових, фінансових та культурних нюансів експортної діяльності,  приклади реальних кейсів та варіанти розв’язання проблемних питань, можливість напряму поставити запитання експертам ЗЕД тощо.

Зареєструватись для участі можна за посиланням  до 12 листопада 2021 року включно.

Тривалість тренінгів: з 16 до 18 листопада 2021 року

Місце проведення: Online-платформа ZOOM

Освітній курс «Школа експортера – рівень PRO» є безоплатним. По завершенню курсу учасники отримають сертифікати.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись у сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОДА: e-mail: exportservice.loda@gmail.com, тел.: (032) 261 27 13, моб. тел.: +38 (068) 143 04 42.

Нагадаємо, що вчора свої сертифікати про успішне завершення навчання у «Школі експортера – рівень BASIC» отримали 30 експортерів-початківців. Детальніше за посиланням.