k2FtbBdWr1

На Львівщині група компаній «Карпатські мінеральні води» планує збудувати новий завод

Сьогодні у Львівській ОДА відбулася зустріч голови облдержадміністрації Максима Козицького з представниками компанії «Карпатські мінеральні води». Сторони розглянули питання щодо створення нового заводу, яке дасть близько 200 нових робочих місць.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький разом з представниками компанії та місцевої влади обговорили ряд питань, що стосуються реалізації інвестиційного проекту по будівництву нового заводу.

Компанія планує створити близько 200 нових робочих місць та збільшити  потужності нового заводу у 3 рази до вже існуючих.

Загальна сума інвестицій складе понад 20 млн євро.

Також інвестор планує відновити табір «Сокіл» та  проводити оздоровлення дітей різних соціальних груп.

Під час зустрічі Максим Козицький зазначив про можливість реєстрації індустріального парку під реалізацію даного інвестиційного проєкту. Це дасть інвестору додаткові переваги та пільги. А також запевнив, що облдержадміністрація сприятиме у погодженні документації та проведенні всіх необхідних комунікацій до місця будівництва.

Група компаній «Карпатські мінеральні води» є потужним гравцем українського ринку виробництва природних мінеральних вод і безалкогольних напоїв. Заснована у 2002 році. Об’єднує понад 500 працівників в усіх регіонах України. А 2020 року сплатила до бюджету майже 94 млн гривень податків.