На Львівщині перепоховають загиблого на Сході України військовослужбовця Дмитра Гудзика

Сьогодні, 27 серпня, у Львові вшанували пам’ять загиблого на Сході України солдата Дмитра Гудзика. Захід відбувся у військовій частині, що на Стрийській, де хвилиною мовчання, покладанням квітів та спільною молитвою вшанували пам’ять загиблого військовослужбовця.

Участь в заході взяли представники вдали міста та області, а також військові капелани та солдати військової частини А0284. Долучився до вшанування й заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

Дмитро Гудзик народився у місті Белз, Сокальського району в жовтні 1989 року. Довгий час зі сім’єю проживав у селі Ванів, що на Червоноградщині.

Чоловік був призваний на військову службу в серпні 2014 року під час мобілізації у Збройні Сили України. У січні 2015-го він загинув, однак вважався зниклим безвісти під час виконання бойових завдань в районі Міжнародного аеропорту «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва.

Дмитра Гудзика поховали на Краснопільському кладовищі у Дніпрі, як «тимчасово невстановленого» Захисника України. Після проведеної ексгумації вдалось з’ясувати, хто саме там похований.

У військовослужбовця залишились дружина та неповнолітня дочка. Перепоховають Дмитра Гудзика на малій батьківщині – у селі Ванів Червоноградського району.