k2FtbBdWr1

“Слава Україні!”, – депутатка Європарламенту запевнила українців у підтримці в боротьбі з російським агресором

Сьогодні начальник Львівської військової адміністрації Максим Козицький зустрівся із депутаткою Європарламенту, віцекерівницею групи «Оновити Європу» Каталін Чех та віцепрезидентом Альянсу лібералів та демократів за Європу Деніелом Бергом.  

Очільник Львівщини наголосив, що  військова та гуманітарна підтримка від країн – членів ЄС дає нам шанс вистояти у боротьбі з ворогом.

“Дякую за візит та ваші рішення, прийняті останніми днями.  Часто є потреба не в самій фізичній допомозі, а в підтримці нашому народу, який прагне увійти до Європейського Союзу.  Справді, наявність західного кордону з ЄС –  це джерело  постачання зброї, гуманітарної допомоги  людям, які в тилу і на фронті. Ми взагалі не любимо росіян, ми готові далі продовжувати захищати нашу країну та території і розуміємо, що, крім нас, ніхто цей бій виграти не може. Ваша підтримка – можливість для нас перемогти, а перемога обов’язково буде забш нами, бо ми є світлою стороною, яка завжди перемагає темну”, – зазначив Максим Козицький.

У свою чергу Каталін Чех поцікавилась, скільки на Львівщину приїхало внутрішньо переселених осіб і яка допомога ще необхідна.

Максим Козицький зазначив, що майже 100 тисяч осіб перетнули кордон з початку війни та поінформував про відкриття піших переходів на пунктах пропуску.

“На пункті пропуску “Варяж-Усьмеж” ми відкрили піший перехід. Також до кінця дня має бути відкритий пункт пропуску, де почалось будівництво у  Нижанковичах.  Польська сторона пішла нам назустріч. Схожа ситуація на Закарпатті, там теж два пункти пропуску відкриті. Дякую вам за таке сприяння”, – наголосив Максим Козицький.

Також він повідомив, що зустрічався з представником Польщі і поляки спільно з ЄС налагодили  у Любліні гуманітарний хаб. Європейський Союз передаватиме допомогу у цю точку, а звідси її забиратимуть на Львівщину і розвозити по Україні.

“Ми намагатимемось спростити процедури розмитнення товарів або взагалі уникнути.  Також вирішуємо, щоб водії, які перевозитимуть товари змогли виїжджати за кордон. І від завтра очікуємо, що зможемо забирати товари з Польщі”, – додав Максим Козицький.

На завершення зустрічі, очільник області зазначив, що зараз дуже важливо, щоб іноземні країни  продовжували закривати повітряний простір.

Депутатка Європарламенту побажала українському народу перемоги, запевнила у підтримці і надалі та завершила зустріч гаслом “Слава Україні!”.