k2FtbBdWr1

«Мужність та рішучість – це риси українських воїнів-спецпризначенців», – Максим Козицький з нагоди Дня Сил спецоперацій ЗСУ

Сьогодні, 29 липня, відзначають День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Це відносно нове офіційне військове свято, яке затвердили указом президента України від 26 липня 2016 року. З цієї нагоди департамент з питань цивільного захисту ЛОДА вітає усіх причетних.

 Очільник Львівщини Максим Козицький також привітав військовослужбовців.«Іду на ви!” – Казав ворогам відкрито наш князь Святослав Хоробрий. Сьогодні це є гасло Сил спеціальних операцій Збройні Сили України, які 29 липня відзначають свій День. Вірність Батьківщині, мужність, сміливість, відвага та рішучість — це риси українських воїнів-спецпризначенців. Про них ходять легенди, про них знімають фільми, вони стають головними героями книг і, звісно, – Героями України. Бажаю всім воїнам Сил спеціальних операцій ЗСУ завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Міцного здоров’я, успіхів і всіх гараздів Вам та Вашим родинам», – голова Львівської ОДА Максим Козицький.

До слова, “Іду на Ви!” – це бойове гасло великого київського князя Святослава Хороброго, яке обрали гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Довідково:

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України (ССО ЗСУ) — окремий рід сил Збройних Сил України, до складу якого входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій, що комплектуються спеціально навченими фахівцями, які мають спеціальні можливості у сферах розвідки, прямих акцій та військової підтримки для виконання складних, небезпечних, інколи політично чутливих операцій, що проводить командування ССО.