З 24 лютого до базових центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості для пошуку роботи звернулися 2059 осіб, які переїхали у Львівську область із зон активних бойових дій.
971 з них визнали безробітними. Відтак, в обласну службу зайнятості звернулися 1110 осіб із статусом ВПО. 690 з них – безробітні. Вони евакуювалися із центральних і східних областей України.
Роботою вдалося забезпечити 246 переселенців, зокрема – 144 особи зі статусом вимушено переміщеної особи, з них – 61 безробітного.
Згідно із аналітичними даними, більшість із них – 34,9% – працевлаштували на підприємства переробної промисловості, 11,6% – у торгівлі та галузі послуг, стільки ж – у транспортну галузь і складські господарства, 9,3% – у сферу адміністративного та допоміжного обслуговування.
Основну частку працевлаштованих внутрішньо переміщених безробітних за професійними групами становили кваліфіковані робітники з інструментом (27,9%), представники найпростіших професій та люди без професії (23,3%), а також працівники галузі торгівлі та послуг (14,0%).
Наразі на базі вакансій Львівського обласного центру зайнятості – 2653 вакансії.
Найбільший попит в області на швачок – 268 вільних місць праці.
Друге місце за кількістю вакансій посідають слюсарі різного профілю, зокрема – сантехніки, ремонтники, слюсарі з механоскладальних робіт, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, аварійно-відновлювальних робіт, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування).
Зараз за цим фахом є 261 пропозиція працевлаштування.
Третя і четверта сходинка – по 153 вакансій – в електромонтерів (з експлуатації електролічильників, з експлуатації розподільчих мереж, з ремонту повітряних ліній електропередач, з ремонту та обслуговування електроустаткування, оперативно-виїзної бригади та ін.) та операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок. Останні у топ-5 найбільш потрібних працівників на Львівщині представники торгівлі: продавці промислових або продовольчих товарів і касири торговельного залу. Для них в області пропонують майже 130 варіантів працевлаштування.
Також фірми та компанії готові надати роботу сотні водіям автотранспортних засобів, 90 поліцейським, 70 двірникам, майже 50 охоронникам, 30 радіомеханікам з ремонту радіоелектронного устаткування.
Заклади охорони здоров’я задекларували майже 60 вакансій для лікарів різної спеціалізації і 20 для молодших медичних сестер. У галузі громадського харчування потрібні 47 кухарів, 20 офіціантів, 17 кондитерів і 16 пекарів.
Відтак, у базі вакансій є пропозиції працевлаштування для претендентів за 408 назвами професій та спеціальностей.
Ще більше новин:
У Кам’янка-Бузькій ДПІ платникам розповіли про електронні сервіси та новації податкового законодавст...
Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України продовжено оприлюднення проєкту п...
Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»
Привітали медиків з професійним святом
Про основні податкові новації інформували платників під час «гарячої лінії»
Ситуація на фронті станом на ранок 11 вересня