Рятувальники Львівщини взяли участь в обласному чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту

Сьогодні, 18 серпня, на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС України у Львівській області в смт Брюховичі відбувається особисто-командний чемпіонат Львівської області з пожежно-прикладного спорту.

Як повідомили в ГУ ДСНС, серед збірних команд – підпорядковані підрозділи Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій.Цього року боротися за звання найкращої будуть 11 команд. Запекла боротьба очікується, як серед чоловіків, так і серед жінок.

Рятувальники змагаються у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі штурмовою драбиною на 4-ий поверх навчальної башти, підйомі висувною драбиною на 3-й поверх навчальної башти.

Також учасники змагатимуться у най видовищних видах змагань, а саме в пожежній естафеті 4×100 м та в бойовому розгортанні від пожежного автомобіля.