k2FtbBdWr1

У Львові запрацює Почесне консульство Республіки Індонезія

В області розпочне свою роботу ще одна дипломатична установа. Сьогодні відкриє свої двері Почесне Консульство Республіки Індонезія у Львові. Про це розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Сьогодні когорта почесних консульств, які є на Львівщині, поповниться Почесним консульством однієї з найбільших країн південно-східної Азії – Індонезії. Це 21 консульство у Львові, включаючи Генеральні. Наші країни знаходяться далеко одна від одної на мапі світу, але відкриття Консульства – це ще один крок до розвитку багатовекторної співпраці, зокрема економічної»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очолить установу Почесний консул Республіки Індонезія у Львові Андрій Іонов.

«Для мене велика честь стати Почесним Консулом такої великої країни, як Республіка Індонезія у Львові та Львівській області. Особливо це пов’язано з тим, що декрет про моє призначення підписав особисто Президент Республіки Індонезія. Виходячи з того, що розвиток стосунків між Україною й Індонезією є пріоритетним для нашої держави я докладу всіх зусиль для того, щоб розвивати так звану економічну дипломатію. І не забувати про підсилення та розвиток культурних стосунків між двома країнами», – розповів Андрій Іонов.

Почесного консула Андрія Іонова представив Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді. Він із робочим візитом перебуває на Львівщині.

«Нам надзвичайно приємно відкривати сьогодні одне з багатьох Почесних консульств, які вже тут є у Львові. І маю честь представити Андрія Іонова, який стане тим мостом, який зможе зробити стосунки наших двох країн тіснішими. Ми мали також плідну розмову з головою Львівської ОДА, під час якої обговорювали перспективу співпраці між Індонезією між Україною, зокрема Львівською областю та Львовом, які показують надзвичайно швидкий розвиток, а також потенціал для співпраці в економічній, торговельній, освітній галузях, туризмі та культурі. Сподіваюсь, що Почесне консульство у Львові буде працювати на благо, як Урядів обох країн, так і громадян і представників бізнесу»,- наголосив Юдді Кріснанді.

Розташується установа за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 1.