k2FtbBdWr1

На Львівщині провели родинні фестини Годовиця SPORTFEST

3 жовтня у селі Годовиця Львівської області відбулось свято спорту для місцевих мешканців. Організатори: громадська організація «Нові громадські ініціативи», «Арт студія Івони Лобан» за підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА.

Захід провели з метою привернення уваги до унікальної пам’ятки архітектури Костелу Всіх Святих у селі Годовиця. Взяти участь у змаганнях та підтримати команди прийшли понад півтисячі мешканців та гостей фестивалю.

В межах заходу відбулись показові виступи та майстер-класи провідних спортивних федерацій, клубів та спортивних шкіл Львівщини з фехтування, боротьби, художньої гімнастики, бойового гопака, спортивного орієнтування, футболу, шахів, мотоспорту, бойового ножа, мистецтва самооборони, корфболу.

Свої види спорту представили 100 спортсменів віком від 3 до 30 років. Усі учасники заходу, які презентували різні види спорту, були нагороджені  подарунками від організаторів та партнерів свята.

«Ми надзвичайно радіємо з того, що нам вдалося поєднати, на перший погляд, непоєднувані речі: мистецтво та спорт. За допомогою Родинних фестин Годовиця SPORTFEST ми привернули увагу до визначної пам’ятки архітектури, а також згуртували сім’ї та громаду навколо таких важливих питань як здорова, гармонійно розвинута, активна, спортивна, патріотична молодь та нація», – розповіла організаторка заходу, голова громадської організації «Нові громадські ініціативи» Алла Хохла.

Спортивна програма складалася з шахового турніру у 2-х вікових категоріях: від 7 до 16 років та 16+, перегонів на самокатах та велоперегонів.

У перегонах на самокатах брали участь діти від 3 до 12 років. Змагання проводились у 2 вікових категоріях.

У велоперегонах брали участь як хлопці, так дівчата віком від 8 до 14 років.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 120 учасників. Переможці та призери усіх змагань у всіх номінаціях були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від організаторів та спонсорів заходу.

Окрім змагань присутні мали можливість переглянути концертну програму за участю вокальних, танцювальних колективів, скрипкового ансамблю та спробувати себе у майстер-класах з гончарства, створенні мотанок. Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, фестиваль відбувався в межах реалізації проєкту, що став одним із переможців у конкурсі серед інститутів громадянського суспільства.