k2FtbBdWr1

В Городку урочисто відкрили другий на Львівщині Центр надання адміністративних послуг “Дія”

Сьогодні, 22 грудня, в Городку відкрили новий сучасний Центр надання адміністративних послуг «Центр «Дія». Новий центр обслуговуватиме майже 40 тисяч жителів громади та надаватиме 171 послугу.

На церемонію відкриття Центру завітали заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін, заступник директора департаменту економічної політики Вадим Табакера, начальник відділу розвитку надання адміністративних послуг управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА Галина Тупісь.

В новому Центрі сучасне обладнання. Він доступний для осіб з інвалідністю та клієнтів з дітьми. Оновити ЦНАП вдалося завдяки тому, що Городоцька міська рада перемогла у відборі об’єктів для фінансування з державного бюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Отже, новий центр надаватиме такі послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні послуги.

В межах проєкту здійснили реконструкцію будівлі міської ради під ЦНАП, закупили нові меблі, комп’ютерну техніку, ліцензійне програмне забезпечення та інше.

Загальна вартість реалізованого проєкту – 4 млн 692 тис. грн, з яких: 3 млн 264 тис. грн – державний бюджет, 1 млн 456 тис. грн – бюджет громади.

Вже завтра перші відвідувачі матимуть змогу особисто побачити та відчути усі переваги нового приміщення, нової організації роботи, розширеного переліку надання послуг, оцінити зручність і комфорт Центру. Адже у новому приміщенні забезпечено максимально комфортні умови для обслуговування громадян: послуги тепер надаються за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». При вході працюватиме зона очікування, де фахівці надаватимуть консультації з навігації у ЦНАПі та за потреби допомагатимуть з реєстрацією в електронній черзі.

Принцип електронної черги простий: спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, а коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна підходити до адміністратора, аби звернутися за необхідною послугою.

Ще однією перевагою є облаштований дитячий куточок у зоні очікування. А при вході у Центр «Дія» встановлено платіжний термінал, щоб надання послуг відбувалося в рази швидше. З його допомогою відвідувачі ЦНАПу зможуть миттєво здійснювати оплату адміністративних послуг, не виходячи за межі приміщення.