Сьогодні, 8 листопада, ще одна дитина з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримала ключі від власного помешкання.

Ключі та право власності на квартиру отримав 20-річний Назар, житель села Лавриків, Львівського району. Квартира-студія розташована на четвертому поверсі п’ятиповерхового новозбудованого будинку. У квартирі наявні всі комунікації.

Квартира придбана завдяки реалізації Регіональної та районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області. З обласного бюджету виділили трохи більш як 430 тисяч гривень, з районного – 100 тисяч, а також кошти мецената на суму 97 тисяч  гривень.

Як зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис, одним з пріоритетних завдань в системі соціального захисту дітей є забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Урочисто привітали юнака також голова Львівської районної ради Андрій Сулима, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, заступник голови Добросинсько-Магерівської територіальної громади  Михайло Жук.

Нагадаємо, що минулого тижня у Глинянах, що на Львівщині, ключі від власного помешкання отримали ще три дитини з вказаних категорій. Детальніше читайте тут.