k2FtbBdWr1

“В Українському католицькому університеті стараємось впроваджувати найвищі стандарти освіти”, – отець Богдан Прах

Про важливість співпраці держави та навчальних інституцій, а також роль освіти у сучасному світі сьогодні під час ХХ Міжнародного економічного форуму розповів ректор УКУ, отець Богдан Прах.

“Ми, як Український католицький університет, стараємось впроваджувати найвищі стандарти освіти, ми шукаємо партнерів, які б запрошували студентів на стажування. Намагаємось випускників скеровувати за кордон для навчання по спеціалізації і кожного року скеровуємо від 60 до 90 осіб. Вони потім до нас повертаються. Молода людина, яка здобула освіту на Заході, повернувшись, підносить стандарт освіти в нашому університеті. Більшість з цих людей не знаходить у нас роботи, бо ми не в силі всіх забезпечити місцем праці. Тоді ті люди йдуть у бізнес та інші сфери і там є цінними кадрами”, – зазначив Богдан Прах.

Також він наголосив, що УКУ виховує в студентах загальнолюдські та християнські цінності.

“Оцінку наших зусиль і праці дають студенти і їх батьки. В рейтингу університетів України ми з найвищим балом вступників. 55,5% належать до 5% найкращих випускників України. Ми надаємо освіту різних напрямків, але і спрямовану на цілісне виховання людину”, – додав ректор.

Окремо акцентував на необхідності підтримки державою навчальних інституцій. Також ректор наголосив на проблемі знецінення молодими людьми освіти, котрі не мають чіткого розуміння, навіщо їм диплом.