k2FtbBdWr1

На Львівщині – штормове попередження

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про погіршення погоди. Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності (жовтий).  

Так, по території Львівської області до кінця доби, сьогодні, 17 лютого, очікують місцями грози. 18 лютого пориви західного вітру 17-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

По Львову: до кінця доби 17 лютого прогнозують грозу. 18 лютого – пориви західного вітру 17-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

Львівська ОДА закликає мешканців, зокрема водіїв, бути пильними та обережними під час перебування на вулиці.

Синоптики попереджають і про сніголавинну небезпеку. Так, 18 лютого, в горах Львівської області зберігатиметься значна снiголавинна небезпека (3 рiвень, помаранчевий).

Прогнозують і підйом рівнів води на річках. Зокрема, у зв’язку з випадінням дощів, впродовж 18-21 лютого на річках басейну Західного Бугу очікується підйом рівнів води на 0,1-0,5 м над рівнями. 17 лютого на 08:00 год, місцями можливий початковий вихід води на заплаву (р.Полтва – м.Буськ, р.Солокія – м.Червоноград). На р.Західний Буг біля м.Кам’янка-Бузька продовжиться поступове затоплення заплави (жовтий рівень небезпеки).