k2FtbBdWr1

Сьогодні 20-та річниця єпископських свячень Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка)

У Соборі Святого Юра у Львові відбулася Божественна Літургія до 20-ї річниці єпископських свячень Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка), яку очолив сам Митрополит.                 

Після Літургії привітало Владику Ігоря Духовенство Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Свої вітання висловив і голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Високоповажний Владико Ігорю! Ваше служіння є прикладом ревності до молитви та відданості Богу. Нехай Господь кріпить Вас міцним здоров’ям та бадьорим духом.  Дякуємо Богові за ваш приклад жертовності у служінні Богові та людям», – зазначив Максим Козицький.

Сьогодні у Львівській опері також відбудеться урочиста академія під назвою «Великого бажайте!» з нагоди 130-ї річниці з дня народження Патріарха Йосипа (Сліпого) та 20-ї річниці єпископських свячень Архієпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка).

Нагадаємо, що сьогодні на Львівщині проводять низку заходів до 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого. З переліком заходів можна ознайомитися за посиланням.

Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.

Довідково: 

17 лютого 2002 року в Архикатедральному соборі Святого Юра відбулася єпископська хіротонія Владики Ігоря (Возьняка). За рішенням Синоду Єпископів та благословенням Святішого Отця після хіротонії Владика Ігор став Єпископом-помічником Львівської Ахиєпархії.

Згідно із рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, який проходив 5-12 жовтня 2004 року, владика Ігор (Возьняк) був обраний Архиєпископом Львівської Архиєпархії. 10 листопада 2005 року в Архикатедральному соборі Святого Юра відбувся чин введення на престол нового Архиєпископа Львівського Ігоря (Возьняка).

29 листопада 2011 року урочисто проголошено про створення Львівської митрополії Української Греко-Католицької Церкви та інтронізовано митрополита Львівського. Ним став Архиєпископ Львівський Ігор (Возьняк).