На Львівщині відбувся символічний баскетбольний матч до Дня єднання

У День єднання, 16 лютого, баскетболісти Національного університету “Львівська політехніка” зіграли символічний баскетбольний матч із представниками інших закладів вищої освіти Львівської області. Участь у матчі, що відбувався у палаці спорту “Трудові резерви”, взяли 20 студентів, які почергово замінювали один одного на баскетбольному майданчику.

По завершенні символічного матчу єдності, учасники баскетбольного поєдинку вишукувались із Державним прапором та разом записали відеозвернення до колег-спортсменів: “Ми сильні! Ми єдині!”.

Захід відбувся за ініціативи Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерації баскетболу Львівської області та кафедри фізичного виховання та спорту Національного університету “Львівська політехніка”. Окрім зазначеного заходу, вже завтра, 17 лютого о 10 год. 30 хв., у Львівській політехніці розпочнеться круглий стіл “Розширення спортивних горизонтів”. Місце проведення заходу – зала Юліана Захарієвича (214 аудиторія) головного корпусу.

Круглий стіл проводитиметься за підтримки ГО “Єврорегіон “Карпати-України” в межах програми “Змінимо країну разом” за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”, 16 лютого 2022 року Україна відзначає День єднання.