В межах тижня Європи департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА провів конкурс дитячих малюнків «Європейська Україна очима дітей».

Переможців оголосили у День Європи, 15 травня, а сьогодні відзначили учасників, які найкраще проявили себе у конкурсі.

Привітав маленьких митців перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Шановні діти та батьки, дякую, що у такий спосіб ви долучились до відзначення Дня Європи. Ми спільно підтверджуємо, що ми не лише Європа географічно, ми точно європейський народ за культурою, цінностями, ідеалами та багатьма іншими критеріями»,-  зазначив він.

Роботи учасники надсилали у двох форматах: фотографію малюнку на електронну пошту та оригінал на адресу департаменту міжнародної технічної допомоги. Малюнки повинні були відповідати тематиці «Європейська Україна», зокрема «Україна – європейська країна зі спільними традиціями і цінностями». Вік учасників до 14 років.

Так, переможцями у трьох вікових категоріях стали:

Вікова категорія до 7 років:

Каріна Макогон, м. Львів

Святослав Глинюк, м. Львів

Ангеліна Ференц, м. Львів

Вікова категорія 8 років:

Діана Лопух, м. Львів

Дмитро Очиченко, м. Львів

Назар Задорожній, Львівська обл. с. Сокільники

Вікова категорія 10 років:

Ангеліна Шамшева, м. Полтава

Вікторія Гаргай, м. Львів

Соломія Глинюк, м.Львів

На малюнках зображені Львівська ратуша, Оперний театр, діти у різних національних костюмах тощо. Також малеча зобразила питання культури поводження з побутовими відходами.

Нагадаємо, що День Європи — свято, що відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.