k2FtbBdWr1

На Львівщині вирішують питання з системами оповіщення у населених пунктах, де сирени не чутно

Час від часу у Львівській області лунають сирени, які оповіщують населення про повітряну тривогу. Вони дають знати, що потрібно негайно піти в укриття. Однак, на «гарячу лінію» з питань оповіщення надходять дзвінки про те, що не всюди чутно їх сигнал.  

Усі звернення від громадян опрацювали. Відтак, станом на зараз системи оповіщення встановили та під’єднали у таких населених пунктах:

Львів: сирени на вул. Стрийська, 47, Княгині Ольги, 122, Червоної Калини, 123. У Винниках та Рясному – потужні гучномовці для голосового інформування про небезпеку.

Стрий: електронні сирени на вул. Нижанківського, Кравецькій, Добрівлянській. Сколе: електронна сирена на майдані Незалежності. Краківець: електронна сирена (поки що в автономному режимі)

Ковирі (Солонківська громада) та Ясенівці (Золочівська громада – потужна електромеханічна сирена (поки що в автономному режимі).

Працюють Львівські підприємства і фірми, які виготовляють та встановлюють системи оповіщення. Безперервно та без вихідних. Укртелеком відновлює лінії управління та зв’язку.

Долучились також громади. Забирають та самостійно встановлюють об’єктові системи оповіщення та мобільні системи оповіщення, які роблять наші львівські виробники.

Станом на зараз:

  • Львівська громада – 11 комплектів мобільних систем оповіщення
  • Стрийська громада – 5 об’єктових систем
  • Грабовецько-Дулібівська громада – мобільна система

Усю необхідну інформацію про ситуацію в області можна дізнатись на телеграм-каналі «Оповіщення ЦЗ». Завдяки цьому, станом на зараз оповіщують понад 300 тисяч громадян.

Однак, як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту, є потреба в засобах оповіщення для встановлення в районних центрах та для резерву.

Волонтери вже привезли до Яворова 2 штуки, але цього мало. Також потрібні:

  1. Електромеханічні сирени – syrena wirnikowa alarmowa 1.2 – 5.2 kW. Це ті сирени, які через уривчасте гудіння подають сигнал Увага всім! Примітка. Їх виготовляють переважно в Польщі, але можуть бути і з інших країн. Основна вимога, щоб живлення було 3 фази на 380 Вт, а також справні.
  2. Електронні сирени Digitex DSE, потужністю 600 – 1200 Ват.

 

Нагадуємо для громад телефон підприємства виробника систем оповіщення: (032)294-88-30, 067-570-02-13 (відділ збуту).

Дякуємо всім за звернення, за конструктивну критику і за допомогу.