Станом на 23 листопада на Львівщині висадили майже 2, 7 млн дерев. Таку екологічну акцію організували відповідно до Указу Президента «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Про це повідомили під час засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Анатолія Дейнеки.

З-поміж усіх 2 683 764 дерев більшість склали ті, котрі висадили державні лісогосподарські підприємства, а це 2 060 739 дерев.

Участь у засіданні взяли члени колегії, директори державних лісогосподарських підприємств, голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Василь Максимець та голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Степан Білас.

На початку засідання голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин вручив Подяку начальнику управління Анатолію Дейнеці за участь та підтримку міжнародної екологічної акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу», яка проходила 30 жовтня 2021 року у рамках глобального екологічного проєкту «Greening the Planet». У заходах Акції взяли участь майже 1000 учасників від громадських організацій, які спільно з лісівниками висадили цього дня  понад 175 тис. сіянців.

Подяки вручили і представникам лісогосподарських підприємств, які організували локації, де висаджували дерева: ДП «Боринський ЛГ», ДП «Бродівський ЛГ», ДП «Дрогобицький ЛГ», ДП «Жовківський ЛГ», ДП «Рава-Руський ЛГ», ДП «Радехівський ЛМГ», ДП «Стрийський ЛГ» та ДП «Старосамбірський ЛМГ».

Голова колегії висловив підтримку спільних ініціатив з ГО «Добро.Дій», адже подібні заходи об’єднують, підвищують рівень екологічної свідомості, особливо серед молоді, а також дозволяють усім охочим ознайомитися із працею лісівників та процесом створення майбутніх лісів.

На засіданні колегії згідно з порядком денним розглянули питання перспектив виконання планових виробничих  завдань на 2021 рік. Колегія відзначила, що державні лісогосподарські підприємства забезпечують виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів. Станом на сьогодні, при плані року 689,4 га висаджено 904,7 га лісових культур (131%). На даний час формуються плани лісокультурних робіт на 2022 рік.

План збору лісового насіння головних лісоутворюючих порід у цьому році збільшився на 75%, і підприємства управління вже заготовили понад 40,5 т лісового насіння.

На засіданні також затвердили орієнтовний план роботи колегії Львівського ОУЛМГ на 2022 рік.