«Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу на Львівщині є стабільною», – Орест Чемерис

_1637843295_613x321_3_0

Як зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, число пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою, не змінюється.

Коефіцієнт підтверджених випадків також лишається однаковим. Кількість осіб, які госпіталізуються, залишається на стабільному рівні – в межах 160-185 осіб щоденно.

Станом на сьогодні завантаженість ліжкової мережі становить 49,5%.

Тривожним є той факт, що реанімаційні відділення залишаються заповненими та є значна кількість хворих, які перебувають під апаратами ШВЛ.

«Статистика свідчить про те, що надалі потрібно дотримуватися карантинних обмежень, збільшувати темпи вакцинації, оскільки ми свідомі того, що попереду є різдвяно-святковий період. Саме тоді мобільність населення та кількість контактів збільшується, що може стати черговим фактором ризику для росту тенденції захворювань. Тому важливо не забувати про носіння засобів особистого захисту, соціальне дистанціювання та гігієну рук», – наголосив Орест Чемерис.

Водночас він зазначив про змінені обмеження роботи закладів у зонах з жовтим рівнем епідеміологічної небезпеки.

«Відповідно до вчорашньої постанови уряду змінено правила життєдіяльності в межах жовтих зон. У таких місцевостях дозволяється робота спортзалів та кінотеатрів, проведення заходів, але лише за умови наявного сертифіката вакцинації. Ці обмеження майже не зачіпають осіб, які вже провакциновані, адже вони зможуть відвідувати усіх заходи та заклади без перешкод», – сказав Орест Чемерис.

Також цією постановою уряду зменшили термін дії сертифіката, виданого після першого щеплення – зі 120 до 30 днів скоротився час його дії.

У Львівському палаці мистецтв відкрили виставку витинанок митця Ореста Ґелитовича
В області відбудеться VI урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії імені Івана Фра...
Вчора від ковіду вакцинували майже 9 тисяч мешканців області
Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області на цей тиждень