Служба у справах дітей Львівської ОДА спільно з Львівським обласним центром соціальних служб у співпраці із Благодійним Фондом «Галицька Фундація» та Кафедрою соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка» організували Літню школу молодого соціального лідера.
Школа презентує концепцію формування успішного молодого соціального лідера, шляхом навчання на одній із трьох спеціальностей: соціології, соціальної роботи, а також соціального забезпечення.
У перший день офіційного відкриття подію відвідало майже 100 учасників, а це – потенційні абітурієнти, гості, викладачі кафедри, колеги та партнери, а також молодь батьки та педагоги з різних куточків України: Запоріжжя, Кривий Ріг, Ірпінь, Львів, Харків, Стрий, Жовква, Рава-Руська, Самбір, Кам’янка-Бузька, Броди та ін.
У четвертий день роботи літньої школи учасників заходу привітав заступник головии Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний.
“Я вражений тим, скільки у нас активної небайдужої молоді. Людей, здатних до лідерства у різних сферах та готових до відповідальності, зокрема і у соціальній сфері. Від молоді, її креативності та рішучості залежить майбутнє. Соціальні спеціальності сьогодні є вкрай важливими, адже дуже важливо формувати рівні та доступні умови для усіх людей. У сучасному світі діє модель людина-людині, тож наше завдання мотивувати майбутніх фахівців та продемонструвати перспективи розвитку для усіх креативних осіб. Тому, аби молоді люди обирали сучасну, затребувану і конвергентну професію, варто об’єднати зусилля навчальних закладів, державних органів та громадського сектору”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА.
Віталій Загайний розповів учасникам Школи про намір залучати викладачів та студентів кафедр соціальної роботи, соціології та психології до створення соціальних паспортів об’єднаних територіальних громад Львівщини, а також проведення соцдосліджень.
Окрім того, учасників привітали начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис та виконавча директорка Благодійного Фонду «Галицька Фундація» Крушельницька Софія. Вони зазначили, що у період реформ децентралізації та деінституціалізації дуже важливо підтримувати зв’язок одне з одним, налагоджувати комунікацію, бо це запорука доступності та комфортного суспільства.
Додамо, що школа тривала з 11 по 14 травня, зустрічі відбувались щодня у форматі ZOOM. А кожен із учасників отримав сертифікат.