єПідтримка: українці перерахували вже 426 млн грн на потреби армії

Українці перерахували вже 426 млн грн на потреби армії з рахунків програми «єПідтримка».

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у своєму Телеграмі.

«426 млн єПідтримки українській армії! Тільки за вчора – 218 млн. Ми – сильні разом. До перемоги», – заявив Федоров.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації запустило оновлену послугу переказу коштів «єПідтримки» на допомогу українській армії.

Державна програма «єПідтримка» офіційно запрацювала з 19 грудня 2021 року. Вона передбачає виплату тисячі гривень громадянам, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19. Кошти може отримати кожен громадянин України, який досяг 18 років і має в застосунку «Дія» зелений COVID-сертифікат вакцинації.