На Львівщині завершився тиждень психічного здоров’я

З 5 по 10 жовтня в межах реалізації проєкту «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області» громадська організація «Дестигма» за сприяння департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації та з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я провела Тиждень психічного здоров’я на Львівщині.

Упродовж цього часу заходи відбувались у містах Стрий, Дрогобич, Червоноград, Миколаїв та Львів. До них долучились майже дві сотні осіб. Учасники проєкту прослухали лекції про психічне здоров’я, ознайомилися з інструментами турботи про себе, пройшли квест «Mентал Трек».

Також, як зазначають організатори, кожен мав можливість переглянути виставку особистих історій «Це може стосуватися кожного», поспілкувалися з фахівцями з психічного здоров’я індивідуально чи під час майстер-класів. Завершальним етапом проєкту стала вулична акція у Всесвітній день психічного здоров’я у Львові.

Мета проєкту: підвищення обізнаності про психічне здоров’я серед мешканців Львівської області та подолання стигми навколо цієї теми.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації першим етапом цього проєкту були навчально-ресурсні дні для фахівців соціальної роботи та сімейних лікарів області. Їх метою було допомогти фахівцям набути достатньо ресурсів для того, щоб вони могли допомагати іншим та сприяти розвитку соціальних послуг для осіб з психічними розладами.

Реалізація проєкту «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області» відбувалась в межах конкурсу серед інститутів громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році у Львівській області.