Вантаж із продуктами харчування, а також засобами гігієни та медикаментами доставили на Головний залізничний вокзал Львова. Загальна його вартість – 120 тисяч гривень. Цю гуманітарну допомогу привезли відповідно до потреб, які волонтери передали представникам благодійної організації CORE.
Тішусь, що наша березнева зустріч із Шоном Пенном була ефективною і тепер маємо плідну співпрацю – люди, які потребують гуманітарної допомоги, отримують її. Дякую!
До слова, на Головному залізничному вокзалі Львова продовжують працювати волонтери медико-психологічної допомоги. Зустрічають евакуаційні потяги та автобуси, надають допомогу вимушеним переселенцям, які прибувають. Останнім часом евакуйовують найвразливіші категорії населення – людей похилого віку та з інвалідністю – які потребують особливих умов для перебування та догляду.
Якщо ви маєте бажання та можливість допомогти та подбати про людей, які втекли з епіцентрів бойових дій, пишіть на електронну пошту: medpsysocial.aid@gmail.com.
Ще більше новин:
33 переможці визначили в межах Конкурсу проєктів регіонального розвитку
На Львівщині зафіксували 60 нових випадків захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 35 осіб
З початком опалювального сезону у всіх освітніх закладах Червонограда запрацюють індивідуальні тепло...
Для 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування куплять квартири
Старшокласників, які цікавляться юриспруденцією, запрошують до участі у конкурсі есе на соціально-пр...
За минулу добу на автошляхах Львівщини трапились 4 ДТП: водіїв закликають бути обережними