k2FtbBdWr1

На Львівщину прибула вакцина «Moderna»

Вчора на Львівщину надійшла перша партія вакцини «Moderna» у кількості 64 350 доз. Це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією «Moderna». Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94.1%.

Ця партія вакцин призначена для використання мобільними бригадами, які щеплюють організовані колективи та професійні групи з попередніх етапів.

«Для багатьох людей вакцинація має свої перестороги, однак вона є абсолютно безпечною, захищаючи від хвороби та її наслідків. Невакциноване населення має високий ризик зараження. Якщо вірус продовжить швидко рухатися, особливо в місцях з низьким рівнем вакцинації, то ми можемо спостерігати спалахи інфекції SARS-CoV-2. Оскільки нові випадки удвічі швидше призводять до госпіталізації, вакцини ефективно знижують цей ризик. Вакцини – це наш вихід із цієї пандемії, тому всіма силами ми маємо нарощувати темпи вакцинації. Аби уникнути багатьох  інфекцій, вакцини нам необхідні», – повідомив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної хвороби у Львівській області.

Spread the love