k2FtbBdWr1

На Яворівщині відкрили спортивний майданчик для гри у мініфутбол

На Яворівщині у селищі міського типу Шкло завершили облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям. Грати у футбол тут можна буде до пізньої ночі: для комфортних ігор тут не тільки спорудили огорожу, а й  змонтували освітлення. 

«Батьки часто хотіли б, аби діти проводили менше часу за гаджетами. Однак це можливо лише тоді, коли є якісна альтернатива цьому заняттю. Переконаний, що цей майданчик стане своєрідним магнітом для дітей, тут щоденно пануватимуть яскраві футбольні баталії. А тим паче тепер, у час літніх канікул», – зазначив на відкритті майданчик заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Андрій Тур зауважує, що облаштування майданчика забезпечить створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом учнів школи та жителів селища.

Будівництво майданчика розпочали торік у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. З обласного бюджету на цей об‘єкт скерували 650 тисяч гривень, ще понад 1 мільйон 680 тисяч громада профінансувала самотужки.

Нагадаємо, цьогоріч у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини цьогоріч буде споруджено 13 майданчиків зі штучним покриттям та реконструйовано 3 стадіони.