На Львівщині стартував проєкт “Ліга Нескорених”

Сьогодні на Львівщині стартував проєкт «Ліга Нескорених» – проєкт спортивних можливостей для наших воїнів та ветеранів з інвалідністю.

Ініціатива передбачає фізичну та психологічну реабілітацію ветеранів і членів їхніх сімей, проведення відкритих тренувань, змагань з різних видів спорту, покращення спортивної інфраструктури відповідно до потреб наших захисників та захисниць, створення «Карти нескореного», перепустки, яка дозволить ветеранам на пільгових засадах відвідувати приватні спортивні заклади. Львівщина – перша область в Україні, яка офіційно задекларувала такий проєкт.

В межах проєкту в одному з госпіталів області, де облаштували простір для фізичної й ментальної реабілітації, сьогодні провели відкрите мультидисциплінарне тренування для наших воїнів та ветеранів.

Впроваджує програму «Ліга Нескорених» Управління молоді та спорту Львівської ОДА. Ця програма є одним із напрямів Концепції підтримки Захисників та Захисниць у нашій області, яку напрацювала Львівська ОВА. Докладніше про можливості для ветеранів на Львівщині у різних сферах можна дізнатися тут: https://loda.gov.ua/news/75588

Серед амбасадорів «Ліги Нескорених» – військовий парамедик, лідер гурту Antytila / Антитіла Тарас Тополя, телеведуча Марічка Падалко, паралімпійський чемпіон і засновник Академії з настільного тенісу Віктор Дідух, підполковник ЗСУ, віцечемпіон світу з параатлетики Віктор Легкодух, найсильніша людина Європи 2023 Павло Кордіяка, українська волонтерка та парамедикиня Аліна Михайлова. Також до втілення проєкту долучився соціально-відповідальний бізнес.