На Львівщині внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці, продовжують отримувати безкоштовну допомогу та підтримку

Впродовж тижня у Координаційному центрі при Львівській РВА в м. Кам’янка-Бузька, працювали фахівці благодійних фондів та міжнародних організацій.

Зокрема:

✔️юрист Норвезької ради у справах біженців в Україні надавав юридичні консультації ВПО та громадянам ТГ Львівщини та у соціальному житлі в с. Неслухів Новояричівської ТГ.

✔️Мобільною медичною бригадою БО «Прем’єр Уржанс» проводився прийом та огляд громадян лікарями, здійснювалася видача безкоштовних ліків та індивідуальні консультації психолога в Домі Милосердя «Добрий Самарянин» Церкви Релігійної громади «Євангельських Християн-баптистів» у м. Кам’янка-Бузька та у соціальному житлі в с. Неслухів Новояричівської ТГ.

Крім цього, в КЦ офіцером з питань захисту БО «Прем’єр Уржанс Інтернасіональ» відбулася сесія обізнаності на тему: «Шахрайство під виглядом надання соціальної допомоги»

✔️Здійснювалася видача гуманітарної допомоги від БО «Діагномед» у вигляді: засобів гігієни для людей поважного віку, ліків, іграшок для дітей, одягу та взуття, спеціалізованого харчування для хворих, які не можуть самостійно пересуватись.

Довідково:

У Координаційному центрі можна отримати: психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. Такі центри діють по всій Львівщині. Щоб дізнатися адресу КЦ у вашому районі зателефонуйте на гарячу лінію – 1684.

Якщо ваша організація також бажає долучитись, будь ласка, заповніть форму для партнерів за посиланням bit.ly/kc_partnery.