«Пліч-о-пліч»: Підберізцівська громада долучається до масштабних шкільних змагань

Під гаслом «Разом переможемо!» тривають «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – наймасштабніші спортивні змагання серед учнів України.

Заклади освіти Підберізцівської громади також активно долучаються до цього заходу, готуючи команди з 5 видів спорту:

Верхньобілківський ЗЗСО: баскетбол (юнаки/дівчата), волейбол (юнаки/дівчата), футзал (юнаки), спортивне орієнтування (юнаки + дівчата).

Підберізцівський ліцей: баскетбол (юнаки/дівчата), волейбол (юнаки/дівчата), футзал (юнаки), спортивне орієнтування (юнаки + дівчата).

Миклашівський НВК: баскетбол (юнаки/дівчата), волейбол (юнаки/дівчата), футзал (юнаки), спортивне орієнтування (юнаки + дівчата).

Нижньобілківська гімназія: баскетбол (юнаки), волейбол (юнаки), футзал (юнаки), спортивне орієнтування (юнаки + дівчата).

Чижиківський ЗЗСО: футзал (юнаки), спортивне орієнтування (юнаки + дівчата).

Чорнушовицька гімназія: футзал (юнаки), спортивне орієнтування (юнаки + дівчата), черліденг.

Наразі команди проходять підготовчий етап, а вже з 5 березня розпочнуться територіальні змагання. Переможці цих змагань отримають шанс представити Підберізцівську громаду на наступному, районному етапі.

Бажаємо учням завзяття, наполегливості, згуртованості та, звичайно ж, перемоги!

Віримо, що разом вони зможуть досягти неймовірних результатів та прославити свою громаду!