Учора, 1 червня, завершився чемпіонат Львівської області з веслування на байдарках та каное. Впродовж двох днів на озері у селі Наварія змагались юнаки та дівчата 15-16 та 13-14 років.

Медалі переможцям та призерам змагань учора вручив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

«Веслування – один з найпопулярніших та наймасовіших видів спорту на Львівщині. Вже сьогодні ми маємо чимало байдарочників та каноїстів, які результативно представляють нашу область на національних змаганнях та державу на міжнародних. Особливо приємно бачити, що маємо так багато юних спортсменів, які, переконаний, згодом також приємно дивуватимуть нас виступами на чемпіонатах різного рівня», – зауважив Роман Хім‘як.

Загалом у змаганнях взяли участь 160 учасників. Серед них розіграли 92 комплекти медалей в поодиноких та командних екіпажах. У молодшій віковій групі абсолютним чемпіоном змагань став байдарочник Маркіян Магир, каноїст Денис Венгер та каноїстка Ліза Вознюк.

А 18 найкращих спортсменів старшої вікової групи та 18 спортсменів молодшої вікової групи отримають право представляти Львівщину на чемпіонаті України, який відбудеться у Ковелі 9-13 червня.