Сьогодні, 9 листопада, обласні депутати прийняли рішення щодо дофінансування та внесення змін до обласної цільової програми конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки.

Так, обласну цільову Програму дофінансували на 5 млн 640 тис грн.

З них 3 млн 661 тис грн (з яких 1 млн 600 тис грн – субвенція Львівської МТГ) скерували на додаткове відшкодування (компенсацію) частини відсотків шляхом зниження розміру компенсаційної процентної ставки до рівня 0% річних за наданими уповноваженими банками кредитами суб’єктам мікро-, малого та середнього підприємництва в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%.

«В умовах COVID-19 важливо посилювати підтримку бізнесу. Львівська область першою в Україні зрозуміла важливість інвестування коштів місцевих бюджетів на розвиткові заходи. Приємно, що Львівська міська рада підтримала цю ініціативу та виділила субвенцію на реалізацію заходів обласної програми з підтримки бізнесу. Це приклад для інших територіальних громад»,-  зазначив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Також  передбачили додаткове фінансування у розмірі 1 млн 979 тис грн на підтримку проєктів регіонального, економічного та інноваційного розвитку, в межах якого планується співфінансувати проект секторальної підтримки ЄС зі створення парку агропереробки «ФрутБанк» орієнтований на малих та середніх товаровиробників Львівщини.

Внесли і зміни до Програми в частині перерозподілу коштів на виконання інших завдань.