Місцевим бюджетам виділять 68 млн грн на придбання ноутбуків для шкіл

26.04

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, спричинену пандемією, місцевим бюджетам області передбачено у 2021 році додаткове фінансування для забезпечення освітнього процесу в навчальних закладах в умовах карантинних заходів у розмірі понад 68 млн гривень.

Так, днями ухвалена постанова Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти”.

Щоб забезпечити злагоджений, у т.ч. дистанційний, освітній процес у школах для педпрацівників за ці кошти планується придбати ноутбуки. Також частина коштів буде використана на закупівлю дезинфікуючих засобів для організації протиепідемічних заходів під час проведення сесій ЗНО.

«Місцевим органам влади вартує вже подумати про власний ресурс на цю мету, адже однією з головних умов надання субвенції є співфінансування за власні кошти відповідних бюджетів», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Розповісти у соціальних мережах

ГО та органи місцевого замоврядування запрошують на вебінар з можливостей Державної стратегії регіон...
На Львівщині зафіксовано 492 нових випадки захворювання на коронавірус
Завершено прийом заявок на конкурс проєктів регіонального розвитку