k2FtbBdWr1

На підтримку України сформували потужну міжнародну антивоєнну коаліцію

«Ми отримуємо зброю, ліки, продукти, дизель, гроші. Сформована потужна міжнародна коаліція на підтримку України. Антивоєнна коаліція», – повідомив у своєму зверненні до українців Президент Володимир Зеленський.  

Зокрема, він зазначив, що були дуже предметні розмови з Прем’єр-міністром Нідерландів, Президентом Грузії, прем’єр-міністрами Чехії та Словаччини, Прем’єр-міністром Великої Британії Джонсоном. Кожна розмова додала конкретики до обороноздатності нашої держави й міцності наших військових.

Німеччина оголосила про постачання 1000 протитанкових гранатометів та 500 «Стінгерів» з додатковими боєкомплектами. Бельгія дає 5000 кулеметів та 5 мільйонів набоїв, а ще майже 4000 тонн палива.

Завдяки активній дипломатії домоглися від усіх європейських країн рішення про відключення Росії від SWIFTу.

«Дякуємо Президентові Польщі Анджею Дуді за особисте лідерство у питанні надання членства Україні в Євросоюзі. Дуже потрібною є й щоденна допомога Польщі нашій країні», – зазначив Президент.

«Маємо називати речі своїми іменами. Злочинні дії Росії проти України мають ознаки геноциду. Про це я говорив із Генсеком ООН. Росія – на шляху зла. Світ має прийти до позбавлення Росії права голосу в Радбезі ООН.

Українці! Ми чітко знаємо, що захищаємо. Ми точно переможемо.

Слава кожному нашому солдату!
Слава Україні!», – наголосив Володимир Зеленський.

Зазначимо, що мирні мітинги на підтримку України пройшли в Кракові, Тбілісі, Барселоні, Лондоні, Празі, Тель-Авіві, Парижі, Нью-Йорку, та в інших містах, в тому числі у росії.

Фото: Радіо Свобода