k2FtbBdWr1

У Львові відбувся XVIII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю»

У неділю, 26 вересня, у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького відбувся XVІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю».

Вже 18 років поспіль «Фестиваль театральних дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю» відбувається у Музеї народної архітектури та побуту у Львові ім. К. Шептицького.

Ідея фестивалю – популяризація української казки, джерела добра та мудрості. Кожного року захід тішить маленьких відвідувачів, даруючи нагоду зустрітись з улюбленими казковими персонажами» – зазначив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Цього року на фестивалі діяли три локації: “Галявина казкарів”, “Галявина розваг”, “Галявина маленьких майстрів” та чимало інших розваг. Все, як у справжній казковій країні.

Експозиція музею – старі дерев’яні хати з солом’яними стріхами, створювали найкращі декорації для відтворення казок. На галявинах оживали казки та легенди у виконанні юних акторів із різних куточків України: Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Сумської областей. Фестивальні вистави оцінювало професійне журі, в склад якого входили театральні діячі, митці, актори.

Одноголосно журі визначилися у наступних номінаціях:

  1. Гран-прі забрав Дитячий музичний театр «Дзвіночок»  м. Суми – вистава «Всі миші люблять сир»
  2. Перше місце розділили між собою – Народний художній колектив України хор «Радуниця» м. Львів  з казкою оперою «Коза-дереза» та Театральний гурток «Зернятко» м. Івано-Франківськ з виставою «Їжачок-хитрячок»
  3. Друге місце – Зразковий театр «Дивосвіт», смт Козова, Тернопільська обл. – «Ґудзи-мудзи» – королева країни загублених ґудзиків» та Зразковий колектив «Мандрівник» с. Пуків, Івано-Франківська обл. – «Жили – були»
  4. Перемога у номінації «Кращий акторський ансамбль» отримав Зразковий  театр – студія «Під мостом» м. Львів  з виставою «Лісова пісня».

Наприкінці фестивалю учасників відзначили подарунками.

Організатори фестивалю ГО «Обереги» за підтримки служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради.