На відшкодування вартості обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії, на цей рік передбачили 1,5 млн грн

У цьому році продовжується реалізація «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки». На фінансування даного напрямку Програми в обласному бюджеті передбачено 1,5 млн грн.

У частині підтримки жителів області, які впроваджують відновлювані джерела енергії, працює механізм відшкодування частини вартості обладнання, придбаного за власні кошти, зокрема, за встановлені сонячні станції приватних домогосподарств, малі вітрові генератори, теплові помпи різних типів, геліоколектори).

«Запрошуємо жителів області,  які встановлюють у цьому році сонячні, малі вітрові електричні станції, теплові насоси  ґрунтового та повітряного типу, геліоколектори скористатись фінансовою підтримкою в межах зазначеної Програми», – зазначив начальник управління енергоефективності департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОДА Микола Вознюк.

Нагадаємо, що з початку дії Програми 68 жителям області відшкодовано   1,1 мільйона  гривень. Станом на 01.01.2022 р. 1918 сонячних електростанцій працює у приватних домогосподарствах області, загальна  потужність яких складає понад 46 МВт.

Щоб взяти участь у програмі, напишіть відповідного листа на електронну адресу – vdelviv@ukr.net