k2FtbBdWr1

На Золочівщині ремонтують нову ділянку дороги Ясенів — Золочів

У Золочівському районі в межах програми президента України «Велике будівництво» розпочали  ремонт нової ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ясенів — Золочів. Роботи виконуватимуть між населеними пунктами с. Підгірці, с.Грабово та с. Сасів.

“У межах ремонту на цій дорозі заплановано виконати роботи із розпушення існуючого покриття, влаштування шару основи з ЩПС, влаштування вирівнювального та верхнього шару асфальтобетонного покриття. Також в межах с. Підгірці заплановано влаштувати тротуари. На виконання робіт передбачили з державного дорожнього фонду 34,7 млн гривень”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, що ремонт цієї дороги розпочато в минулі роки, упродовж 2019-2020 років відремонтували  ділянки від м. Золочева до с. Сасів та від траси М-06 по с. Підгірці.

“У цьому році плануємо завершити ремонт цієї дороги по всій протяжності. Ця автодорога сполучає дороги державного значення М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль –Львів – Рава-Руська та з’єднує адміністративні центри районів м. Золочів та м. Броди,  є пріоритетним об’єктом ремонт для Золочівського району. Також цією дорогою пролягає туристичний маршрут “Золота підкова Львівщини””, – додав Юрій Бучко.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл.