У 30-річчя Незалежності України на Личакові вшанували полеглих Героїв

Сьогодні, 24 серпня, Львівщина відзначає 30-ту річницю Незалежності України. Розпочались заходи на Личаківському кладовищі.

Тут представники влади, громадськості, духовенства, військовослужбовці вшанували пам’ять полеглих Героїв.

Присутні поклали квіти та лампадки до могил Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС на полях почесних поховань № 67 і № 76, а священики провели молитву.

Присутні спільно виконали Державний Гімн України.

Також сьогодні відбудеться подячна молитва за Україну у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла, а о 10:00 год розпочнеться трансляція військового параду з м. Києва на площі біля пам’ятника Т. Шевченку.

Окрім цього, на площі Великому Кобзарю проведуть церемонію нагородження з нагоди 30-ти річчя Незалежності України. Старт о 11:45 год.

А вже о 18:00 год  відбудеться святковий концерт приурочений 30-й річниці Незалежності України. Локація – площа біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.