Найближчими днями розпочнуть ремонтні роботи на ділянці дороги Червоноград – Рава-Руська

Дозвільна Комісія ДАБІ надала дозвіл на виконання ремонтних робіт на дорозі Червоноград – Рава-Руська. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Засідання з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень Державною архітектурно-будівельною інспекцією України щодо дозвільних процедур відбулось 30 червня.

Під час засідання розглянули заяву Служби автомобільних доріг у Львівській області на отримання дозволу на капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Відповідно до Протоколу дозвільної Комісії ДАБІ, зауважень до поданих заяви та пакету документів немає.

«Отримали дозвіл ДАБІ на проведення ремонтних робіт на одній з найважчих ділянок доріг в межах реалізації міжурядової угоди. Це останній об’єкт, на який отримали дозвільні документи. Підрядники до робіт готові, тому найближчим часом розпочинаємо ремонт. Ця автомобільна дорога надважлива у регіоні, оскільки вона з’єднує 13 населених пунктів та проходить через низку населених пунктів прикордоння. Львівська ОДА разом зі Службою автомобільних доріг координуватиме цей проєкт. Тому зараз основне завдання – упродовж 2021-2022 рр. завершити реалізацію ремонтних робіт на дорозі Т-14-04», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

У межах капітального ремонту цієї дороги планують повністю замінити дорожній одяг, розширити проїзну частину, облаштувати дорожню інфраструктуру, провести ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштувати освітлення та провести заходи з безпеки дорожнього руху.

Зазначимо, ремонт дороги Т-14-04 відбудеться в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.

Ремонтні роботи виконуватиме підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».