Понад 71 тис земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини від початку року

Від початку 2021 року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Національній кадастровій системі 71 606 земельних ділянок. Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

Загалом за цей період до Держгеокадастру Львівської області надійшло понад 115 тис заяв про надання адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні фахівці опрацювали понад 111 тис заяв, або 96 % від їх загальної кількості.

«Однією з найпопулярніших послуг на Львівщині є видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом з початку року в області опрацьовано понад 71 тис. заяв про видачу таких документів», – зазначають у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.