Напередодні Дня митного брокера відзначили найкращі компанії митно-брокерської діяльності області

4 вересня в Україні відзначають День митного брокера, адже в цей день у 1992 році Державний митний комітет прийняв указ, який регламентує діяльність митних брокерів.

З цієї нагоди, напередодні професійного свята, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик вручив подяки за високий професіоналізм, сумлінну працю та високий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів представникам компаній:

• ПП «ГРІН ВЕЙ ЛОГІСТИК»
  • ТзОВ «БРОК СВІФТ»
  • ТзОВ «РІМЕКСОН»
  • ТзОВ «КАСТОМ ЛОДЖІСТИК СЕРВІС»
  • ТзОВ «КАРПАТИ-ЛОГІСТИК»
  • ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ»

«Митно-брокерська діяльність є важливою складовою здійснення зовнішньоекономічної діяльності, встановлення міжнародних торговельних відносин українських підприємств з іноземними партнерами та додержання учасниками ЗЕД законності при переміщенні товарів через митний кордон України.

Професійні митні брокери виступають провідниками між своїми замовниками і державою при проходженні товарів через кордон. У їх обов’язки входить повний супровід вантажу, включно з підготовкою необхідної документації, контролем над оформленням товарів і оплатою мита. На ринку праці такі фахівці мають високий попит, оскільки митні брокери значно спрощують роботу компаній, пов’язаних із перевезенням вантажів через кордон.

Вітаю вас із професійним святом! У вашій діяльності є речі, де потрібно докладати максимум часу, сил і приділити тим чи іншим процесам. Дякую, що є такі професіонали як ви, які завжди прийдуть на допомогу. Ви виступаєте містком у активній зовнішньоекономічній діяльності, де наша Львівщина бере велику і вагому участь. Саме завдяки вам область має можливість бути транзитом товарів, які рухаються в обидві сторони!», – зазначив Андрій Годик.

Зазначимо, що відповідно до положень ст. 59 Митного кодексу України, митним брокером є фізична або юридична особа, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.