k2FtbBdWr1

«Напрацьовано перші конкретні кроки для поштовху в розвитку санаторно-курортної галузі», – Віталій Загайний

Сьогодні, 12 травня, у місті Моршині під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного, відбулася робоча нарада щодо скерування відпочивальників на реабілітацію та оздоровлення до санаторно-курортних закладів регіону.

На заході напрацювали першочергові кроки для вирішення проблем галузі за участю керівництва санаторіїв, лікарсько-консультативної комісії, представників соцзахисту,  Фонду соціального страхування України й влади різних рівнів.

“За підсумком наради бачимо, що потрібне внесення змін до положення про Фонд соціального страхування України, аби була можливість скерування на реабілітацію в санаторно-курортні заклади не лише зі стаціонару, як це є сьогодні, – акцентує Віталій Загайний. – Таким чином нам важливо максимально залучати внутрішній ресурс”.

З іншого боку, наголошує заступник голови Львівської ОДА, дуже важливою буде промоційна робота.

“Хочемо провести промотур санаторно-курортними закладами Львівської області для медиків, аби вони краще розуміли можливості наявної бази, а також дали свої посили – що ще необхідно доповнити, можливо, в методиці чи технічному оснащенні”, – додав він.

Як відзначив Віталій Загайний, також йдеться про зйомку промоційних відео про курорти Львівщини, презентацію закладів галузі в інших країнах. А також – розширення послуг у санаторно-курортній сфері.

“Ми далекі від думки, що силою влади можна повпливати на вибір закладу для оздоровлення. Тому наше завдання – виявляти слабкі місця, зокрема в частині недоінформування, створення нових додаткових пропозицій для тих, хто може ними скористатися. Ринок не стоїть на місці, за його розвитком мають встигати і санаторно-курортні заклади”, – зауважив Віталій Загайний.

Spread the love