k2FtbBdWr1

У Львівській академії мистецтв презентують виставку картин сакрального мистецтва

16 лютого у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки випускника кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ Дениса Тимчишина.  

Проєкт «Початок» демонструє пошуки молодим художником нових фактур, колористичних рішень та стилістичних прийомів в царині сучасного іконопису. Авторська манера базується на візантійській школі, що поєднується із сучасними інтерпретаціями сакральних мотивів. Виставка триватиме до 4 березня.

«Представлені в експозиції твори – це своєрідна фіксація стану душі митця на різних етапах професійного становлення. Вони вирізняються високими естетичними якостями, непересічною образністю та гармонією композиційних рішень. Роботи наповнені світлом та сильною енергетикою, демонструють глядачеві високу естетичну культуру та нові грані сучасного сакрального мистецтва», – зазначають в академії.

Відкриття виставки розпочнеться о 16:00.

Контакти: gallery@lnam.edu.ua, тел.: 0960010550, 0938766798
За детальною інформацією звертатись: gallery@lnam.edu.ua

Довідково:

Денис Тимчишин здобув ступінь магістра на кафедрі сакрального мистецтва Львівської Національної академії мистецтв. Учасник численних мистецьких проєктів в Україні та за кордоном. Серед них: VIII міжнародний пленер іконопису у м. Новиці (Польща), після якого відбулася колективна виставка у м. Криниця (2017 р.), виставковий проєкт, приурочений до 120-тиріччя українських студентів-теологів і української громади в м. Інсбруку (Австрія, 2019 р.). У 2021 р. вступив до Національної спілки художників України. Учасник виставкових проєктів Тернопільської обласної організації НСХУ.