Наприкінці вересня на Львівщині відбудеться жіночий автопробіг «Галицький ПАЗЛ»

Громадські організації «Спілка автомобілістів Львівщини» та «Спілка жінок Львівщини» ініціюють проведення жіночого автопробігу «Галицький ПАЗЛ». Захід приурочили до відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Жіночий автопробіг відбудеться за підтримки Львівської ОДА, захід координує департамент комунікацій та внутрішньої політики. Зокрема, сьогодні під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика провели організаційну нараду із дотичними службами та керівниками районів області.

Як розповів координатор громадської організації «Спілка автомобілістів Львівщини» Володимир Слушняк, метою автопробігу є популяризація ролі громад в умовах нового адміністративно-територіального устрою, ролі жінки за кермом та соціального проєкту ГО «Львів’янка рулить», привернення уваги суспільства до безпеки дорожнього руху, культури поведінки та взаємоввічливості на дорогах.

Тривалість маршруту – 300 кілометрів. Орієнтовний маршрут автоколони проходитиме через Львівський, Стрийський, Дрогобицький, Самбірський та Яворівський райони.

Хоча територіально автопробіг охопить 5 районів області, організатори наголошують, – долучитись запрошують усіх, адже це і є одним з головних завдань заходу.

Його наочно демонструватимуть під час зупинок автоколони в районних центрах. Тут представники з різних куточків Львівщини формуватимуть карту області, кожен вкладатиме пазл свого району на спеціально заготовлений макет, таким чином об’єднуючи громади Львівщини в єдине ціле, – зазначають організатори.

Задля безпеки учасників автопробігу та інших учасників дорожнього руху публічний порядок в межах заходу забезпечуватимуть правоохоронні органи.

Попередній маршрут автопробігу: м. Львів (Старт – Арена «Львів») – м. Миколаїв – м. Стрий – смт. Верхнє Синьовидне – м. Східниця – м. Дрогобич – м. Самбір – м. Краковець – м. Новояворівськ – смт. Івано-Франкове – с. Рясна-Руська.

Проведуть «Галицький ПАЗЛ» 26 вересня.