Деталі капітального ремонту ділянки автомобільної дороги Т-14-25 в межах села Батятичі обговорили на робочій зустрічі за участі голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули та представника компанії «Онур» Іса Шан.
Передбачається розширити проїзну частину до 8 метрів, облаштувати тротуари, зовнішнє освітлення та дощову каналізацію.
Ремонт автошляху триває у рамках реконструкції ділянки дороги загального користування державного значення Т14-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Загальна протяжність реконструйованої ділянки становить 25,5 км. Будівельні роботи є частиною інвестиційного проєкту «Велике транзитне кільце», яке дозволить перенаправити велику частину транспорту в обхід Львова.
Ще більше новин:
Євроінтеграція України та транскордонна співпраця: що зробили і що плануємо
«Жити між тривогами»: у Жовкві відбувся другий освітній бранч
Як підготувати дитину до школи
Про податкове законодавство під час сеансу «гаряча лінія»
Об’єкти, які не підпадають під одноразове (спеціальне) добровільне декларування
Триває набір до новостворених штурмових бригад «Гвардія наступу»