Нарада щодо питань ефективного використання державного майна Львівського району

Питання щодо об’єктів житлового фонду та захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, розглянули під час засідання чергової робочої наради з головами ТГ та представниками ДСНС Львівського району під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Також участь у нараді взяли: голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації.
Споруди цивільного захисту, які територіальна громада не планує використовувати за цільовим призначенням, може перебрати до себе в сферу управління. Для цього, спільно з ДСНС, провести процедуру щодо їх виключення з переліку споруд цивільного захисту. Опісля ж використовувати ці приміщення для інших цілей.