Реагуючи на звернення Підберізцівської ТГ, сьогодні здійснено виїзд на територію сільської ради. Зокрема, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко, разом з представниками профільних структурних підрозділів, оглянули вказані земельні ділянки та виявили підтоплену територію невідомою речовиною (специфічного кольору та запаху).
З метою припинення забруднення земель та навколишнього природного середовища, вирішено звернутися у відповідні органи щодо встановлення винуватців забруднення та відшкодування збитків.
Ще більше новин:
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує
ДПС та ФРУ обговорили практичні питання застосування Закону України 3219
Повоєнні вибори в Україні мають максимально відповідати найкращим стандартам та практикам
Архівне управління інформує про проведену роботу за минулий тиждень
У селі Хоросно запрацювала нова амбулаторія
В День єдності підняття українського стягу в усіх містах України - це наше запевнення усьому світ...