Нарада щодо виявлення нелегальних пасажирських перевезень

Щодо унеможливлення нелегальних пасажирських перевезень та забезпечення мешканців умовами для комфортного та безпечного пересування громадським транспортом сьогодні говорили на засіданні районної робочої групи з питань виявлення нелегальних пасажирських перевезень.

За результатами засідання внесено пропозиції до плану заходів щодо виявлення нелегальних перевізників у сфері пасажирських перевезень.
Крім цього, робоча група звертала увагу на дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19).
Засідання робочої групи провів заступник голови Львівської РДА Олександр Клименко.