Наступного тижня відбудуться електронні аукціони з продажу прав оренди землі

У вівторок, 25 січня, відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення фермерського господарства розташовані:

– на території Рудківської ТГ (с. Вістовичі) Самбірського району. Площа ділянки – 6,61 га. Стартовий розмір річної плати – 3 552,99 грн. Деталі за посиланням.

– на території Рудківської ТГ (с. Вістовичі) Самбірського району. Площа ділянки – 3,19 га. Стартовий розмір річної плати – 1 715,26 грн. Деталі за посиланням.

– на території Рудківської ТГ (за межами с. Малинів) Самбірського району. Площа ділянки – 4,31 га. Стартовий розмір річної плати – 2 014,96 грн. Деталі за посиланням.

– на території Рудківської ТГ (за межами с. Задністряни) Самбірського району. Площа ділянки – 7,73 га. Стартовий розмір річної плати – 5 109,39 грн. Деталі за посиланням.

– на території Рудківської ТГ (за межами с. Роздільне) Самбірського району. Площа ділянки – 10,12 га. Стартовий розмір річної плати – 3 577,81 грн. Деталі за посиланням.

– на території Рудківської ТГ (за межами с. Круковець) Самбірського району. Площа ділянки – 7,55 га. Стартовий розмір річної плати – 4 763,77 грн. Деталі за посиланням.

Пропонована ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташована:

– на території Журавенської ТГ (за межами населеного пункту) Стрийського району. Площа ділянки – 13,91 га. Стартовий розмір річної плати – 18 612,5 грн. Деталі за посиланням.

«Перевагою набуття права оренди на земельних торгах є готовність ділянки до використання орендарем чи інвестором без зайвих процедур після укладання угоди» – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Останній день прийому заяв (пропозицій) – 24 січня до 18:00 год.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 24 січня до 20:00 год.