Національну молодіжну велокоманду на чемпіонат Європи сформують за підсумками змагань у Львові

Впродовж п’яти днів минулого тижня у легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту тривали національні велотрекові змагання. Тут визначали чемпіонів України серед юнаків, дівчат та молоді.

За медалі змагалась і збірна команда Львівщини. Нашу область представляли спорстмени Львівського фахового коледжу спорту, Школи вищої спортивної майстерності, обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Дрогобицької спортивної школи «Медик», Комплексної спортивної школи імені Юрія Кутенка та ДЮСШ №9 Львова.

«Це був надзвичайно відповідальний старт для велосипедистів, оскільки за підсумками цих змагань буде сформовано національну збірну, що представлятиме Україну на молодіжному та юніорському чемпіонатах Європи з велоспорту на треку. Відповідно, кожен намагався продемонструвати максимум вмінь, аби потрапити у збірну», – розповідає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Загалом команда Львівщини виборола на змаганнях понад 10 медалей. Титул чемпіона України виборов 19-річний жовківчанин Андрій Ганзін у гонці з вибуттям серед чоловіків до 23 років. Також він став першим у гонці медісон зі ще одним представником Львівщини Микитою Яковлевим. Останній також став чемпіоном України у груповій командній гонці переслідування.

Серед жінок у гіті на 500 метрів чемпіонкою стала 18-річна Анна Луцик. У командному спринті не було рівних вихованцям Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка Назару Шишлику, Остапу Сусловському та Олександру Федорову.

Надаємо, вже цього тижня Львівщина також прийматиме Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе TOUR DE LVIV REGION.