k2FtbBdWr1

Національний Фестиваль «Код Нації» оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 9 травня

Мета Конкурсу – прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників у межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему «Україна – це Європа», музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com з 01.05 до 31.05, оцінювання творчих проєктів до 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю пропонує перевірити свої знанням про Європу, склавши відповідне тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test з 01.05 до 24.05, скласти тестування з 09.05 до 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та положення на сайті Конкурсу:

https://eu.kod-natsii.com.