Рівно за тиждень стартує VI ФОРУМ «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави». Форум триватиме упродовж 11-12 листопада і складатиметься він з п’яти панельних дискусій та ще однієї бліцсесії.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проведуть на онлайн-платформі ZOOM.

Під час Форуму йтиметься про наступне:

  • Зміни до Конституції в частині децентралізації та реформування місцевих державних адміністрацій;
  • Асоціації органів місцевого самоврядування: принципи Європейської хартії місцевого самоврядування та законодавче регулювання в Україні;
  • Міські агломерації;
  • Розвиток гірських територій;
  • Захист прав внутрішньо переміщених осіб.

 

Захід організовується Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерством розвитку громад та територій України, Донецькою ОДА, Луганською ОДА, Львівською ОДА за сприяння та підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Близько 50 спікерів долучаться до Форуму у двох студіях, що у Києві та в Краматорську, а також онлайн.

Цільова аудиторія Форуму: представники/-ці органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади з усіх регіонів України. Мови заходу: українська та англійська.

Обов’язкова реєстрація за посиланнямНапередодні презентації зареєстрованим учасникам/-цям надішлють посилання на захід в Zoom.

Довідково: Форум проводять з 2017 року, щоб обговорити стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні. Планується, що під час Форуму учасники обговорять актуальні питання законодавчого регулювання у сфері місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відповідні європейські стандарти та іноземний досвід.

Долучайтесь до головної платформи з обговорення децентралізації та реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади!